با ما مسیر تازه ای را طی خواهید کرد

با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید

041-35265197

ساعات کاری: 9 الی 19 هر روز به غیر از روزهای تعطیل

آدرس: تبریز، میدان ساعت، ارتش شمالی، جنب اتاق بازرگانی، ساختمان 49، واحد 1

09145724007 - 09147694436

تکنولوژی های به روز

استفاده از تکلنولوژی های به روز و قدرتمند مهم است. زیرا تکنولوژی های قدیمی سرعت و امنیت بالایی دارند و هزینه بالایی برای تولید محصول نهایی نیاز است.
l

شناخت نیازها

جوامع و بازارها هر روز با نیازهای مختلفی روبرو می شوند. ما سعی می کنیم این نیازها را در مرحله اول شناسایی کرده و ابزارهای مناسب در حل آنها به کار بریم

حل مسائل

مسائل مختلفی در فرایند اجرا کار پیش می یاید که بایستی به صورت خلاقانه در حل آنها پشتکار وجود داشته باشد. حل این مسائل بایستی سریع و در کمترین هزینه باشد.

مشتری مداری

نظرات مشتریان و درک صحیح درخواست و نیازهای آنها مهم ترین مسئولیت ماست. تعیین جلسه های متعدد و شنیدن و درک ها سخنان آنها در جلب رضایت مشترین بسیار مهم است.

تاریخچه شرکت

شرکت افق فناوری نوین تبریزجهان در زمینه برنامه نویسی وب و اپلیکیشن­های موبایل فعالیت می کند. حوزه فعالیت ما در زمینه اجرای انواع سایت­ها شامل سایت­های فروشگاهی، شرکتی، سازمانی، خلاقانه، شخصی و هر نوع سایت دیگری می باشد. همچنین یکی از حوزه های مهم دیگر این شرکت طراحی تمامی انواع اپلیکیشن ها مانند اپلیکشین فروشگاهی، رزرو، سفارش آنلاین، انبارداری و مدیریت انسانی، محتوا، خلاقانه و کارکردهای خاص می باشد

  • طراحی اپلیکیشن 90% 90%
  • طراحی سایت 80% 80%
  • طراحی گرافیکی و رابط کاربری 70% 70%
  • سئو و تولید محتوا 80% 80%

اعضای اصلی شرکت

فرزین جاوید

فرزین جاوید

روابط عمومی

روابط عمومی، ارتباط با مشتریان و شناسایی نیازها و خواسته های آن.

رضا مجد

رضا مجد

طراح انواع اپلیکیشن و برنامه نویس

طراحی و برنامه نویسی انواع اپلیکیشن با استفاده از زبان های جاوا و دارت با استفاده از فریم ورک اندروید استودیو و فلاتر
وحید دباغ

وحید دباغ

طراح سایت و برنامه نویس

طراحی سایت و برنامه نویسی با زبان های PHP، Javascript و استفاده از فریم ورک های معروفی مانند Laravel و سیستم های محتوا مانند WordPress. طراحی انواع تم و پلاگین برای وردپرس و طراحی انواع سایت با استفاده از Bootstrap.