طراحی تخصصی انواع سایت و اپلیکیشن

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن، برنامه حرفه ای، سئو، تولید محتوا و طراحی گرافیکی انواع رابط کاربری

مشاهده نمونه کارها

بهترین سایت ها برای تولید یه موکاپ رایگان چیست؟

شهریور ۶, ۱۳۹۸ | مقالات

بهترین سایت ها برای تولید یه موکاپ رایگان چیست؟

فایل پیش‌نمایش یا موکاپ (Mockup)، قالب‌های گرافیکی آماده‌ای هستند که در موضوعات مختلف می‌توان در امور طراحی به بهترین شکل ممکن از آن‌ها استفاده کرد. طراحان می‌توانند به کمک موکاپ، طرح اولیه خود را قبل از اجرا و چاپ در قالب اصلی مشاهده کنند، یا از آن به‌عنوان یک فایل گرافیکی شکیل در پروژه‌های طراحی خود استفاده نمایند.

طراحان گرافیکی مانند طراحان سایت، اپلیکیشن و انواع کارت های ویزیت برای نمایش کارهای خود، با استفاده از موکاپ طراحی های خود را به شکل واقعی، جذاب و گیرا ارائه می کنند.

موکاپ یکی از بهترین و مهم ترین روش های تبلیغاتی کارهای گرافیکی است.

معمولا موکاپ را با استفاده از فایل های آماده در نرم افزار فتوشاپ ایجاد می کنند. اما امروزه روش های آنلاین و سایت های تولید موکاپ کار را بسیار آسان کرده است. دیگه نیاز به نصب فتوشاپ و یا جستجو برای پیدا کردن فایل موکاپ فتوشاپ وجود نداره. با استفاده از سایت هایی که در ادامه معرفی می کنیم، می تونید در سریع ترین زمان موکاپ های جذاب و عالی ایجاد کنید.

مهم تر اینکه سایت های زیر اکثرا سایت موکاپ رایگان هستند.

بهترین سایت ها برای تولید یه موکاپ شگفت انگیز چیست؟

WWW.SMARTMOCKUPS.COM

یه سایت کاملا رایگان هست که می توانید موکاپ های بسیار عالی و جذابی رو تولید کنید. موکاپ برای موضوعات زیر موجود است:

  • موکاپ برای موضوعات تکنولوژی
  • موکاپ برای شبکه های اجتماعی
  • موکاپ های مربوط به صنعت پرینت
  • موکاپ های مربوط به صنعت بسته بندی
  • موکاپ برای ابزار و اشیای خانگی
  • موکاپ برای لباس ها

تو این سایت به راحتی می تونید متن و رنگ ها رو عوض کنید. تصاویر جدید رو اضافه کنید و به سرعت بهترین طراحی مدنظر خودتون رو تولید کنید. همچنین تعیین اندازه های دلخواه نیز ممکن است.

بیشتر بخوانید!  برنامه نویسی اندروید در تبریز

تو این سایت ویدئو آموزشی هم وجود داره و مقاله های آموزشی متنوعی هم برای شما ارائه کرده است.

 

WWW.MOCKUPER.NET

Mockuper.net یک تولیدکننده موکاپ رایگان و عالی است به خاطر اینکه استفاده از آن بسیار ساده و سریع است. در عرض چند دقیقه یک الگوی را انتخاب کردم ، یک عکس را بارگذاری کردم و یک تصویر سفارشی را ذخیره کردم. همچنین می توانید تصویر را در اندازه های مختلف مختلف به صورت رایگان ذخیره کنید. (که کمتر سایتی چنین ویژگی را ارائه می کند).

بهترین سایت ها برای تولید یه موکاپ شگفت انگیز چیست؟

یک نکته منفی برای این سایت ، محدوده محدودی از قالب ها است، اما با این وجود هنوز تمام موکاپ اصلی الکترونیکی و مبتنی بر چاپ را در اختیار دارد.

برخی طراحی های خوب در این وب سایت وجود دارد، اما من احساس نمی کنم که این کیفیت به اندازه برخی از تولید کنندگان دیگر خوب باشد. سرعت ایجاد یک موکاپ با استفاده از سایت “Mockuper” احتمالاً بهترین است، زیرا جدا از ویژگی سایه، دارای ابزارهای سفارشی سازی بسیار محدودی است. (که چندان چشمگیر نیست).

WWW.MOCKUPWORLD.CO

Mockupworld یک سایت موکاپ رایگان نسبتاً قدیمی است و به خاطر استفاده از برنامه های دیگر، آن را به یکی از کندترین سایت ها برای ایجاد یک  موکاپ تبدیل می کند. با این وجود یکی از بیشترین ابزارهای سفارشی سازی را دارد و در عین حال محتوای قابل تنظیم در این سایت وجود دارد.

یکی از مهمترین ایرادهای این سایت این است که برای اتمام فرایند ساخت موکاپ بایستی در نهایت از فتوشاپ استفاده کنید. بایستی فایل PSD را از این سایت دانلود کنید و سپس پس از باز کردن فایل در محیط فتوشاپ سفارشی سازی ها و تغییرات مدنظر خودتان را انجام دهید.

بیشتر بخوانید!  فرایند ساخت اپلیکیشن اندروید با پایتون چگونه است؟

با این حال استفاده از فتوشاپ مزایای ویژه خودش را دارد. شما می توانید هر نوع تغییری که در نظر دارید را روی موکاپ خودتان انجام دهید و اینکه دسترسی به انوع فیلترهای جالب و بریدن تصویر و گرادیان ها را دارید.

این سایت یکی از بهترین ها در لیست سایت های موکاپ است، به خاطر اینکه می توانید موکاپ های فوق العادده و با کیفیت زیاد را تولید کنید و سفارشی سازی های زیادی را انجام دهید. من به عنوان یک حرفه ای این سایت را ترجیح می دهم به خصوص اینکه قسمت های زیادی از سایت رایگان است و نیاز به پرداخت ندارد.

بهترین سایت ها برای تولید یه موکاپ شگفت انگیز چیست؟

 WWW.MAGICMOCKUPS.COM

دسترسی به قسمت های مختلف این سایت و همچنین سفارشی سازی در آن بسیار آسان است. تعداد قالب ها در این سایت کم است ولی سرعت تولید موکاپ زیاد است و تنها با آپلود تصویر می توانید موکاپ مدنظر خودتون را تولید کنید.

موکاپ ها بطور کلی از کیفیت متوسطی برخوردار است. به نظر بهتر است سایت از موکاپ ها و ویژگی های سفارشی سازی بیشتری استفاده کند. با اینکه امکان سفارشی سازی زیادی وجود ندارد، ولی به هنگام دانلود موکاپ تولید شده، می توانید اندازه مدنظر از میان انواع اندازه ها انتخاب کنیم.

بهترین سایت ها برای تولید یه موکاپ شگفت انگیز چیست؟

WWW.MOCKUPSJAR.COM

این سایت دارای طیف گسترده ای از موکاپ هاست، به خصوص موکاپ های مربوط به پوشاک.

در صورتی که بخواهید یک موکاپ عالی مربوط به پوشاک تولید کنید، بهترین توصیه من همین سایت است.

به راحتی می توانید به قسمت های مختلف این سایت دسترسی داشته باشید. یکی از ایرادهای موکاپ های موجود در این سایت عدم وجود ویژگی های زیاد در سفارشی سازی است. علت این هم به خاطر مینیمال بودن طرح ها است. ولی می تونید بعد از طراحی موکاپ و دانلود آن در نرم افزارهایی مانند فتوشاپ تغییر بدهید.

بیشتر بخوانید!  خدمات طراحی سایت با لاراول در تبریز

تولید کنندهای موکاپ نقش بسیار مهمی در تولید یک طرح عالی و جذاب هستند.

در خاتمه این مقاله، یک نکته مهم در استفاده از موکاپ های آنلاین اینکه دیگه نیازی نیست که مدت زمان زیادی برای تولید موکاپ مدنظر خودتون در نرم افزارهایی مانند فتوشاپ صرف کنید.

سرعت، سهولت استفاده و کیفیت این طرح ها مطمئناً باعث می شود که من از آنها استفاده کنم زیرا باعث افزایش چشمگیر گردش کار من می شود. همانطور که همه ما می دانیم افزایش گردش کار به معنای تولید بیشتر است. (پول بیشتر)

برای کسانی که از فتوشاپ استفاده زیادی می کنند و حرفه ای هستند، ممکن این سوال مطرح شود که چرا نباید از فتوشاپ استفاده کرد با اینکه قدرت زیادی در ساخت یک موکاپ حرفه ای دارد. نکته مهم این است که تولیدکنندگان موکاپ آنلاین هم می توانند طرح های حرفه ای و قابل مقایسه ای را تولید کنند. در حالی نیازی به صرف زیاد نیست.

 

 

 

 

نیاز به خدمات برنامه نویسی داری؟

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن با هر نوع بودجه با مشاوره حرفه ای

پروژه های تخصصی برنامه نویسی شامل طراحی انواع سایت و اپلیکیشن سفارشی

طراحی گرافیکی اختصاصی قبل از طراحی سایت و اپلیکیشن

سرعت و امنیت بالا با انواع فریم ورک ها و زبان های برنامه نویسی

لیست تعرفه ها

تعرفه طراحی انواع سایت ها با هر بودجه ای و خواسته ها

تعرفه طراحی انواع اپلیکیشن ها شامل اپلیکیشن های فروشگاهی

تعرفه سئو و افزایش بازدید سایت

تعرفه طراحی گرافیکی رابط کاربری انواع سایت و اپلیکیشن

مقالات

طراحی لوگو در تبریز

تاریخچه طراحی لوگو قبل از اینکه به سراغ طراحی لوگو چیست بپردازیم، در ابتدا کمی در مورد لوگو و...