طراحی تخصصی انواع سایت و اپلیکیشن

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن، برنامه حرفه ای، سئو، تولید محتوا و طراحی گرافیکی انواع رابط کاربری

مشاهده تخصص های ما

فروشگاه لاراول – معرفی ۳ پکیج معروف لاراول برای فروش اینترنتی

دسامبر 20, 2019 | مقالات

Bagisto و Aimeos و AvoRed  در حال حاضر جزء برترین پکیج های متن باز فروشگاه لاراول هستند. این پکیج ها با گذر زمان به محبوبیت رسیده اند.

لاراول با وجود اینکه جوانترین فریمورک  PHP است ولی به سرعت راه خود را میان برترین فریمروک های  PHPپیدا کرد. این محبوبیت به دلیل وجود سه ویژگی سادگی، شفافیت و انعطاف پذیری فریمورک است.

ادغام خصوصیاتی مثل مجوز ایمن، مقیاس پذیری بالا و قابل تغییر بودن در کنار پشتیبانی بالایی که دارد لاراول را به یکی از مشهورترین فریمورک ها برای تجارت الکترونیک تبدیل کرده است.

توسعه تجارت الکترونیک مستلزم درک کاملی از اکوسیستم تجارت الکترونیک و داده های صحیحی از گردش کار در تجارت الکترونیکی است. از زمان آغاز توسعه ی تجارت الکترونیک در سال ۲۰۱۴ پکیج های زیادی برای تجارت الکترونیک طراحی شد که تنها تعداد محدودی از آنها تاکنون پایدار بودن و دارای بروز رسانی ها و تغییرات مختلف می باشد.

۱- باگیستو Bagisto فروشگاه لاراول

فروشگاه لاراول

پکیج متن باز تجارت الکترونیک لاراول که به سرعت نظر جامعه توسعه دهندگان لاراول را به خود جلب کرد.

همچنین قابلیت ساخت آسان پنل ادمین و قابلیت هایی مثل: چند نرخی، بومی سازی، سطح دسترسی، چندکانالی و ادغام پرداخت ها و… را شامل می شود.

رویکرد یک محوری و راحتی در تغییردادن ساختار باگیستو  باعث آسانی راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک شده است. طبق فهرست نقشه راه، آنها افزونه زیادی را مانند بازارهای چند فروشندگی برای ایجاد مارکت ها انتشار دادند مانند:

AliExpress Dropshipping, laravel eCommerce PWA,Laravel Web-based POS

با گیستو همچنین از امکانات و تکنولوژی پیشرفته تری پشتیبانی میکند مانند

REST & GraphQL API, Multi-Company SaaS Module, B2B Marketplace

2-Aimeos فروشگاه لاراول

فروشگاه لاراول

یک کتابخانه متن باز PHP  است که پیشنهادی با کارایی بالا برای کامپوننت تجارت الکترونیک در فریمورک مختلف مانند ،لاراول وسیمفونی و اس لیم است که توزیع آیمئوس(تایپو۳) به صاحب فروشگاه این اجازه را می دهد که به راحتی فروشگاه های آنلاین خود را راه اندازی کند.

در این فریمورک زمان ارایه تا ۴۰ میلی ثانیه و قابلیت  مدیریت همزمان  ۱۶ پایگاه داده  و ۱۰۰۰۰ سفارش در روز را دارد.  فروشگاه ایجاد شده کاملا بهینه سازی شده ولایه امنیتی برای جلوگیری از حملاتی مانند

SQL Injection ،xss

می باشد.

ساختاری که به خوبی مستند سازی شده و ادغام آن با هر برنامه تحت پی اچ پی باعث شده که توسعه دهندگان به سادگی با افزودن کامپوننت ها بتوانند فریمورک را براساس نیازها تغییر دهند.

۳-AvoRed فروشگاه لاراول

فروشگاه لاراول

یک سبد خرید متن باز براساس لاراول است که به سادگی قابلیت تغییر براساس نیازها را دارد همچنین شامل یک اینترفیس مخصوص موبایل می باشد.

این پلتفرم به شما اجازه وارد کردن محصولات براساس دسته بندی را می دهد که این امر موجب مدیریت بهتر سفارشات، اطلاعات مشتریان و مدیریت می شود.

همچنین ماژول مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که ایمیل های تبلیغاتی به مشتریان بفرستید که کمکی است برای تبلیغات موفق محصولات شما که این امر موجب آماده سازی تجربه شگفت انگیزی از مدیریت فرآیند تجارت الکترونیک می گردد.

در آخر باید گفت البته که بسته های فروشگاه لاراول تجارت الکترونیک دیگری نیز در لاراول وجود دارد ولی اغلب آنها یا منسوخ شده اند یا راکد هستند.

نیاز به خدمات برنامه نویسی داری؟

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن با هر نوع بودجه با مشاوره حرفه ای

پروژه های تخصصی برنامه نویسی شامل طراحی انواع سایت و اپلیکیشن سفارشی

طراحی گرافیکی اختصاصی قبل از طراحی سایت و اپلیکیشن

سرعت و امنیت بالا با انواع فریم ورک ها و زبان های برنامه نویسی

لیست تعرفه ها

تعرفه طراحی انواع سایت ها با هر بودجه ای و خواسته ها

تعرفه طراحی انواع اپلیکیشن ها شامل اپلیکیشن های فروشگاهی

تعرفه سئو و افزایش بازدید سایت

تعرفه طراحی گرافیکی رابط کاربری انواع سایت و اپلیکیشن

مقالات

سئو تضمینی در تبریز

سئو شامل روش ها و کارهایی است که باعث افزایش تعداد بازدید سایت می شود. سایت بدون سئو کارایی بالایی...

طراحی سایت وکیل در تبریز

طراحی سایت وکیل در کمترین زمان، هزینه مناسب و کیفیت خوب امروزه به دلیل دقابتی بودن اکثر شغل ها...