طراحی تخصصی انواع سایت و اپلیکیشن

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن، برنامه حرفه ای، سئو، تولید محتوا و طراحی گرافیکی انواع رابط کاربری

مشاهده تخصص های ما

طراحی سایت با ASP.NET بر روی هاست ویندوز در تبریز

مه 25, 2019 | مقالات

ASP.NET چیست؟

ASP.NET یک فریم ورد طراحی سایت است که با استفاده از زبان #C یا VB شرکت میکروسافت قابل برنامه نویسی است. این فرم ورک در سال ۲۰۰۲ توسط شرکت میکروسافت طراحی و به بازار ارائه شد. بر خلاف زبان برنامه نویسی PHP که به صورت متن باز است، ASP.NET متن باز نیست و قوانید و خط مشی طراحی آن تنها توسط میکروسافت تعیین می شود. این فریم ورک در طراحی سایت هایی که دارای بانک اطلاعات بسیار بزرگی هستند و چندین هزار عضو دارند دارای راندمان بهتری نسبت به روش طراحی سایت با PHP است.

طراحی سایت با ASP.NET در تبریز

مزایای طراحی سایت با ASP.NET چیست؟

امنیت سایت های طراحی شده با ASP.NET بیشتر از سایت های حاصل از PHP است. زیرا، کدهای مرجع ASP.NET تنها قابل دسترس توسط میکروسافت است. از طرف دیگر هماهنگی بین قسمت های مختلف سایت در این روش بیشتر است، زیرا تمام قسمت ها بر اساس استانداردهای طراحی میکروسافت ایجاد شده است.

سایت هایی که توسط ASP.NET نوشته می شوند، بر روی هاست ویندوز قرار می گیرند. این هاست ها بر خلاف هاست لینوکس دارای هزینه بیشتری هستند.

سیستم مدیریت محتوا و DNN چیست؟

روش های گوناگونی برای طراحی سایت وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از سیستم های مدیریت محتوا است. سیستم های مدیریت محنوا معروف نظیر وردپرس و جمولا بر پایه زبان برنامه نویسی PHP هستند. شرکت تبریزاپس در طراحی سایت هایی بر پایه ASP.NET معمولا از سیستم مدیریت محتوا DNN استفاده می کند. این سیستم مدیریت محتوا یکی از معروف ترین سیستم مدیریت محتوا بر پایه ASP.NET است.

چه سایت هایی از ASP.NET استفاده می کنند؟

در حال حاضر تعداد زیادی از سایت های برتر ایران با ASP.Net نوشته شده اند. سایت هایی مثل دیجی کالا، ورزش سه، ایرانسل، همراه اول، بانک ملی، بانک ملت، رویال میاند، نی نی سایت، جام نیوز، سازمان سنجش، تبیان، خبرگزار ایسنا، بلاگفا و … با ASP.Net نوشته و برنامه نویسی شده اند. البته این تعداد کمی از سایت های است که با تکنولوژی ASP.Net نوشته شده اند. اگر کمی در سایت های ایرانی بگردید متوجه می شوید تعداد زیادی از سایت های ایرانی با این تکنولوژی پیاده سازی شده اند.

نیاز به خدمات برنامه نویسی داری؟

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن با هر نوع بودجه با مشاوره حرفه ای

پروژه های تخصصی برنامه نویسی شامل طراحی انواع سایت و اپلیکیشن سفارشی

طراحی گرافیکی اختصاصی قبل از طراحی سایت و اپلیکیشن

سرعت و امنیت بالا با انواع فریم ورک ها و زبان های برنامه نویسی

لیست تعرفه ها

تعرفه طراحی انواع سایت ها با هر بودجه ای و خواسته ها

تعرفه طراحی انواع اپلیکیشن ها شامل اپلیکیشن های فروشگاهی

تعرفه سئو و افزایش بازدید سایت

تعرفه طراحی گرافیکی رابط کاربری انواع سایت و اپلیکیشن

مقالات