طراحی تخصصی انواع سایت و اپلیکیشن

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن، برنامه حرفه ای، سئو، تولید محتوا و طراحی گرافیکی انواع رابط کاربری

مشاهده تخصص های ما

طراحی سایت وکیل در تبریز

فوریه 6, 2020 | مقالات

طراحی سایت وکیل در کمترین زمان، هزینه مناسب و کیفیت خوب

امروزه به دلیل دقابتی بودن اکثر شغل ها نیاز به معرفی و شناساندن خدمت به مشتری بیشتر شده است. از طرفی مشتریان در انتخاب خود نیاز به اطلاعات دارند که صاحب شغل بایستی به مشتری ارائه کند. سایت یکی از بهترین روش ها برای معرفی خدمات به مشتری است.

طراحی سایت برای یک وکیل چه مزایایی دارد:

  • معرفی و مقدمه ای در مورد وکیل
  • معرفی خدمات
  • معرفی سابقه کار
  • جزییات نحوه تماس و محل دفتر

فرایند طراحی سایت به چه صورت است:

  • تماس مشتری با یک شرکت طراحی سایت معتبر و قابل اطمینان
  • تعیین نام دامنه که بیشتر اوقات همان نام وکیل است.
  • تعیین ظاهر سایت و امکانات مورد نیاز
  • ارائه اطلاعاتی مربوط به وکیل مانند معرفی کوتاه، زمینه های کاری و محل دفتر و شماره تلفن جهت قرار دادن در سایت.
  • شروع طراحی سایت و آنلاین کردن آن حدود یک هفته زمان بر است.
  • اتمام فرایند طراحی سایت و امکان ورود به سایت

سئو چیست و سایت سئو شده چه مزایایی دارد:

سئو یعنی انجام فرایندهایی بر روی سایت آماده شده برای بهبود شناسایی سایت توسط موتورهای جستجو مانند گوگل است. به زبان ساده تغییراتی در سایت ایجاد می شود تا موتور جستجو سریع و آسان سایت را شناسایی کرده و در بانک داده خود قرار دهد.

با انجام سئو بر روی سایت، امکان یافتن سریع سایت وکیل توسط مشتری بیشتر می شود و به عبارت دیگر به هنگام جستجوی مشتری سایت وکیل در پیشنهادات ابتدایی گوگل خواهد بود و احتمال ورود مشتری به سایت بیشتر می شود.

هزینه طراحی سایت:

هزینه پایه طراحی سایت برای وکیل یک میلیون تومان است. در صورت نیاز به سئو یا امکانات بیشتر این هزینه بیشتر می شود. هزینه سئو بین ۲۵۰ تا ۵۰۰ تومان است.

هزینه های سالانه سایت:

هزینه سالانه سایت بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است.

 

آیا داشتن سایت برای وکیل قانونی است؟

در حوزه وکالت چند قانون و آیین‌نامه وجود داردکه حاکم بر این حرفه است. عضو کانون وکلای مرکز در این باره توضیح می‌دهد: در این قوانین و آیین‌نامه‌ها به طور صریح تبیلغ در حوزه وکالت را ممنوع نکرده است اما در بسیاری از رشته‌های دیگر مانند پزشکی، حسابداری و امثال این‌ها تبلیغ ممنوع است. البته در خصوص ممنوعیت تبلیغ برای وکلا می‌توان به مصوبه کانون وکلای مرکز در این باره استناد کرد. وی درباره علت این ممنوعیت توضیح‌ می‌دهد: به طور حتم مفهومی که از تبلیغ در ذهن مسئولان کانون بوده نظارت بر بعد اغواگری داشته است و شاید جلوگیری از بیان اغراق‌آمیز خدمات و فریبکار باعث ایجاد این ممنوعیت شده است.

دکتر ایمانی عضو کمیسیون فرهنگ و هنر کانون وکلای دادگستری مرکز در این زمینه میگوید: در حال حاضر مراد از تبلیغات معطوف به تبلیغات تجارتی است چیزی که حیطه وسیعی از جامعه مصرف کننده را در بر می‌گیرد. اما در حوزه وکالت در واقع معرفی شخص وکیل به دیگران و شغلی که انجام می‌دهد مورد نظر قرار دارد. مرحوم دکتر «باقر آذریان» یکی از وکلای باتجربه کانون وکلا در مورد ممنوعیت تبلیغات وکلا گفته بودند که «زمانی که ممنوعیت تبلیغ ایجاد شد وکلا در آیین‌نامه ورود کردند نکته‌ای که دستگیر شد فریبندگی ذاتی فرآیند تبلیغ بود.» به عبارتی اگر یک تولید کننده محصولات خود را تبلیغ می‌کند دنبال بازار مصرف گسترده است و پایانی ندارد اما وکالت به عنوان خدمتی است که محدوده خدمت کاملا مشخص است، یعنی وکیل نمی‌تواند مشتریان خود را «لاتعد و لاتحصی» کند و به یک گستردگی نامعلوم و نامحدودبرساند.

از این زاویه وکیل باید گزیده کار باشد. با این رویکرد معلوم می‌شود که باید تبلیغ شغل وکالت را از معنای عام و تجاری آن جدا کنیم. اما یک وکیل می‌تواند خودش را معرفی و توانایی شغلی خود را به دیگران اعلام کند. به هر حال شغل وکالت تافته جدا بافته نیست. وکیل تازه کار به معنای عام اگر در یک مسیر آزمون و خطا که قابل کنترل باشد بخواهد قرار بگیرد باید اعتماد مردم را جلب کند منتها این اعتمادسازی نباید از طریق ابزارهای فریبنده (تبلیغات فریبنده) صورت بگیرد. آنچه مسلم است وکلای جوان باید برای رسیدن به مرحله اعتمادسازی زحمت بکشند، جذب مشتری در وکالت از طریق خوش نامی و کارهای پیشین یک وکیل صورت می‌گیرد نه تبلیغات صرف. در یک کلام تبلیغ برای این شغل ممنوع نیست به شرط اینکه باید و نبایدهای آن رعایت شود.

نیاز به خدمات برنامه نویسی داری؟

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن با هر نوع بودجه با مشاوره حرفه ای

پروژه های تخصصی برنامه نویسی شامل طراحی انواع سایت و اپلیکیشن سفارشی

طراحی گرافیکی اختصاصی قبل از طراحی سایت و اپلیکیشن

سرعت و امنیت بالا با انواع فریم ورک ها و زبان های برنامه نویسی

لیست تعرفه ها

تعرفه طراحی انواع سایت ها با هر بودجه ای و خواسته ها

تعرفه طراحی انواع اپلیکیشن ها شامل اپلیکیشن های فروشگاهی

تعرفه سئو و افزایش بازدید سایت

تعرفه طراحی گرافیکی رابط کاربری انواع سایت و اپلیکیشن

مقالات

سئو تضمینی در تبریز

سئو شامل روش ها و کارهایی است که باعث افزایش تعداد بازدید سایت می شود. سایت بدون سئو کارایی بالایی...