طراحی تخصصی انواع سایت و اپلیکیشن

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن، برنامه حرفه ای، سئو، تولید محتوا و طراحی گرافیکی انواع رابط کاربری

مشاهده نمونه کارها

طراحی سایت فروشگاهی و اپلیکیشن فروشگاهی با امکان فروش اقساطی

آبان ۲۰, ۱۳۹۸ | مقالات

به تازگی سایت ها و اپلیکیشن های فروشگاهی دارای ویژگی فروش اقساطی شده اند. فروش اقساطی کالا و محصولات از طریق های سایت فروشگاهی یکی از جذاب ترین راه ها برای فروش محصولات است. سایت دیجی کالا نیز به تازگی فروش اقساطی را فراهم کرده است.

فروش اقساطی محصولات توسط ارائه چک امکان پذیر است. وضعیت چک ها قبل از ارائه توسط سامانه استعلام وضعیت چک بررسی می شود و در صورت تایید، مشتری می توان محصول خودش بدون هیچ گونه پرداختی تحویل بگیرید و در اقساط تایید شده چک های خودش را پاس کند.

طراحی سایت فروشگاهی با پرداخت اقساطی

شرکت تبریزاپس نیز در سیستم های فروشگاهی خودش، فروش اقساطی را فراهم کرده است. با فروش اقساطی میزان فروش محصولات شما به شدت بیشتر می شود. به علاوه آنکه از سود فروش اقساطی بهره بند خواهید شد.

در پنل فروشگاهی سایت و اپلیکیشن های تبریزاپس امکان تعیین درصد سود، مدت زمان بازپرداخت، تعیین محصولاتی که امکان فروش اقساطی دارند و امکانات بسیار بیشتری برای شما مشتریان فراهم گشته است.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی


بیشتر مشتریان ما نیاز به فروشگاه های خاصی دارند که بر اساس میل و علاقه آنها ایجاد شود. به همین دلیل ما بر اساس نظرات مشتریان می توانیم فروشگاه های کاملا اختصاصی به همراه طراح گرافیک اختصاصی و طراحی شده بر اساس نظر مشتری را طراحی کنیم.

ابتدا در نرم افزار فتوشاپ یا Adobe XD طراحی گرافیکی انجام می شود و بر اساس نظر مشتری اصلاح شده و نهایی می شود. سپس بر اساس طراحی گرافیکی کدنویسی سایت آغاز می شود.

نمونه طراحی سایت فروشگاهی با فروش اقساطی


یکی از نمونه سایت مهم طراحی شده توسط تبریزاپس سایت فروش موبایل و تجهیزات جانبی موبایل سعید است. در این سایت به طور ویژه امکان خرید اقساطی فراهم شده است. همچنین طراحی گرافیکی و کدنویسی اختصاصی برای این انجام شده است.

بیشتر بخوانید!  راهنمای قدم به قدم و حرفه ای برای طراحی ui اپلیکیشن

 

سایت فروشگاهی با فروش اقساطی

هزینه طراحی سایت


هزینه ها بر اساس نظر مشتری و خواست او متغیر است. هر چه قدر میزان تغییرات بیشتر از یک فروشگاه معمولی باشد هزینه نیز بیشتر می شود.

شرکت تبریزاپس این امکان ویژه را برای مشتریان خود فراهم کرده تا در صورت نیاز هزینه سایت را سالانه و به صورت اشتراکی پرداخت کنند. مشتریان می توانند هر زمانی که بخواهد کل سایت را خریداری کنند. این ویژگی مهم مشتری را قادر می سازد که قبل از هزینه اصلی شرایط را بسنجد و در صورتی که طبق میل او پیش بروند، در سال های بعدی سایت را به طور کامل خریداری کند. قوانین و مقررات به طور کامل در قرارداد ذکر می گردد.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی


سایت فروشگاهی تبریزاپس امکانات ویژه ای را برای مشتریان فراهم می کنند. بیشتر امکانات موجود در سایت دیجی کالا در سیستم های فروشگاهی ما موجود است.

نیاز به خدمات برنامه نویسی داری؟

طراحی انواع سایت و اپلیکیشن با هر نوع بودجه با مشاوره حرفه ای

پروژه های تخصصی برنامه نویسی شامل طراحی انواع سایت و اپلیکیشن سفارشی

طراحی گرافیکی اختصاصی قبل از طراحی سایت و اپلیکیشن

سرعت و امنیت بالا با انواع فریم ورک ها و زبان های برنامه نویسی

لیست تعرفه ها

تعرفه طراحی انواع سایت ها با هر بودجه ای و خواسته ها

تعرفه طراحی انواع اپلیکیشن ها شامل اپلیکیشن های فروشگاهی

تعرفه سئو و افزایش بازدید سایت

تعرفه طراحی گرافیکی رابط کاربری انواع سایت و اپلیکیشن

مقالات

طراحی لوگو در تبریز

تاریخچه طراحی لوگو قبل از اینکه به سراغ طراحی لوگو چیست بپردازیم، در ابتدا کمی در مورد لوگو و...