دکوراسیون داخلی چیست؟

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

نقل مکان به خانه های جدید همیشه برای افراد یک خانه پر از هیجان و جذابیت است، اما گاهی اوقات نحوه چیدمان دکوراسیون خانه تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصا خانم خانه می شود و شما باید تصمیم بگیرید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی که مشاهده می کنید به چه نحوی چیدمان کنید تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید و طوری طراحی دکوراسیون خانه را انجام دهید که بازتابی از شخصیت و احساس و سلیقه شما باشد.

علاوه بر آن در این خانه احساس شادی و خوشحالی و راحتی داشته باشید. برای این کار شما نیاز دارید که نکات مهم در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی منزل را بدانید و وسایل مختلف از جمله مبلمان و رنگ دیوارها و بافت آن ها را به خوبی انتخاب کنید تا در هماهنگی با یکدیگر باشند و با یک نقشه از پیش تعیین شده وسایل را درست در سر جای خود قرار دهید و مرحله به مرحله مثل یک طراح داخلی حرفه ای، کار طراحی و دیزاین منزل خود را انجام دهید

طراحی داخلی حرفه ای با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان در تبریز

۰۹۱۴۸۹۵۴۵۶۵

دکوراسیون داخلی منزل در تبریز

هماهنگ سازی اجزای داخلی منزل برای بهبود زیبایی و دلنشین شدن فضای خانه و همچنین بهینه سازی فضا به صورت هنرمندانه را طراحی دکوراسیون داخلی منزل می‌توان تعریف کرد. البته در این فرایند، هماهنگی بین رنگ ها و اجزای داخلی و اثاثیه منزل، جلوه‌دهی این اجزا را شکیل‌تر و هماهنگ‌تر به نمایش خواهد گذاشت.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی پذیرایی

سالن پذیرایی اگر چه دارای یک طراحی داخلی سنتی باشد و یا از اصول طراحی مینیمال پیروی کند و زمینه ای برای خوش آرایی و سادگی داشته باشد باز هم یکی از قسمت های طراحی داخلی مسکونی به شمار می رود و نقش مهمی در حال هوای خانه و اعضای خانواده خواهد داشت . برای رسمی تر جلوه دادن مبلمان می توان آن ها را به صورت متقارن در کنار هم قرار داد و یا بهتر است چوبی که برای ساخت مبلمان به کار رفته است ماهون باشد چرا که نسبت به انواع دیگر مثل کاج رسمی تر است همینطور پارچه ای که در آن ها استفاده میشود بهتر است تا به جای بافت های زبر از ابریشم و داماسک استفاده شود و به این ترتیب علاوه بر زیبایی ابهت خاصی در محیط ایجاد کرد و از آن لذت برد .

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای، آشپزخانه است. آشپزخانه به ویژه از نظر بانوان بسیار حائز اهمیت است از این رو در بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی یکی از قسمت هایی که بیش از سایر بخش ها مورد توجه قرار می گیرد، آشپزخانه می باشد. یکی از اصلی ترین اجزا که می توانند تاثیر قابل توجهی در دکوراسیون آشپزخانه داشته باشد، کابینت است. کابینت ها تقریبا بیشترین فضا را در آشپزخانه اشغال می کنند از این رو زیبایی و طرح و رنگ آنها می توانند به طور قابل توجهی در طراحی دکوراسیون آشپزخانه موثر باشد. فرآِیند ساخت کابینت ها با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی دچار تغییر شده است و با روی کار آمدن دستگاه های CNC امکان حکاکی و طراحی بر روی چوب و ام دی اف فراهم شد.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز
طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

اتاق خواب محل استراحت و بازگرداندن انرژی از دست رفته شما در طول فعالیت روزانه است و حتی اگر دکوراسیون اتاق خواب ساده و معمولی باشد، باید به گونه‌ای طراحی شود که نیازهای شما برای رفع خستگی و احساس آرامش را بر آورده سازد. در ادامه با مواردی آشنا می‌شوید که در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب ساده و شیک مؤثر هستند.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز خود را در آن می گذرانند که تاثیر خیلی زیادی در روحیه آنها و خلقیات آنها خواهد داشت، پس بهتر است که طراحی اتاق فرزندان شما طوری باشد که  اتاق فرزندتان با سن و روحیات آنها تناسب داشته باشد تا از قرار گرفتن در آن اتاق احساس امنیت و آرامش و شادابی داشته باشند.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

طراحی داخلی حرفه ای با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان در تبریز

۰۹۱۴۸۹۵۴۵۶۵

دکوراسیون داخلی مستر روم

مستر روم‌ یا همان اتاق خواب‌های مستر امروزه یکی از مورد توجه‌ترین و باب میل‌ترین گزینه‌های یک خانه، خصوصاً برای زوج‌های جوان است. اتاقی خصوصی و بسیار مجهز که تمام انتظار آن‌ها از یک مستر روم همه چیز تمام را برایشان برآورده خواهد کرد.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی ویلا و باغ

ویلا  و خانه های ویلایی از فضاهای بسیار مطلوب برای زندگی محسوب می شوند و اگر این فضا ها با طراحی و دکوراسیون حرفه ای و مطابق با علم روز دنیا صورت گیرد نتیجه ای بسیار بهتری بهمراه خواهد داشت.

تصور ویلا در ذهن ما فضایی است بزرگ با حیاطی پوشیده از درخت و منظره های زیبا و طبیعی که آرامش و آسایش محیطی را در خود دارد.

با توجه به آگاهی مردم از تنش های دنیای مدرن و زندگی در آپارتمانهای امروزی، اشتیاق مردم به زندگی در این فضاها بیشتر شده است.

زندگی در آپارتمانهای امروزی به حد سکونت تنزل یافته است و خالی از زندگی است.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

طراحی نمای ساختمان در تبریز

نمای ساختمان رومی از جدیدترین نوع از نماها است که امروزه در طراحی نمای ساختمان از آن استفاده می شود . هر چند که اجرای آن هزینه های زیادی برای کارفرما ایجاد میکند اما به دلیل زیبایی بسیار زیاد آن و همچنین خاص بودن این سبک در میان نما مدرن ساختمان ها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است به صورتی که بسیاری از افراد که مالک ساختمان ها هستند . در این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از ویزگی های مدرن و لوکس این نما آشنا کنیم .

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون مناسب برای سرویس بهداشتی از مهم ترین مسائلی است که امروزه توجه طراحان داخلی را به سوی خود جلب کرده است. برخی از افراد تصور می کنند که طراحی دکوراسیونی زیبا برای سرویس های بهداشتی کار بیهوه ای است و مستلزم هزینه های اضافی می باشد که این تصور کاملا غلط است. بهتر است زیباترین طراحی ها را برای دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل خود داشته باشید تا بتوانید در هنگام نظافت به آرامش کامل برسید.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

اجرای دکوراسیون داخلی

  • اجرای کابینت : طراحی و اجرای کابینت (کابینتhy glass ، کابینت mdf،  کابینت ممبران)
  • اجرای کفپوش : فروش و نصب انواع پارکت و لمینت ؛ فروش و نصب انواع موکت ها (تایل موکت ، موکت رولی و..) ؛ فروش و اجرای کفپوش وود پلاست wood plastو..
  • اجرای دیوار پوش : فروش و نصب کاغذ دیواری ، فروش و نصب دیوار پوشpvc،فروش و نصب ترموو وود

دکوراسیون داخلی کلاسیک در تبریز

دیوارهای گچبری شده، مبلمان‌های آنتیک، وسیله های دکوری چوبی حکاکی شده، سقف های بلند، پرده‌های فاخر با پارچه های گلدار چاپی، رنگ‌های کرم و قهوه ای و طلایی وقتی در کنار هم قرار می گیرند فضایی پر از آرامش به سبک کلاسیک را برای ما پدید می آورند، فضایی که سرشار از اصالت و لایه های تاریخی است و حس و حالی قدیمی را به ما منتقل می کنند و باعث می شود ما از بودن در آن فضا لذت ببریم.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی نیمه کلاسیک

اگر به دکوراسیون منزل به سبک مدرن و یا کاملاً سنتی علاقه‌مند نیستید و ذهنیت شما برای دکوراسیون منزل ترکیبی از صمیمیت دیزاین کلاسیک به همراه خلوتی و آرامش دکور مدرن است، بهترین گزینه و انتخاب برای شما، می‌تواند دکوراسیون نیمه کلاسیک باشد.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

طراحی داخلی حرفه ای با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان در تبریز

۰۹۱۴۸۹۵۴۵۶۵

دکوراسیون داخلی مدرن در تبریز

برای اینکه بتوانید در منزل خود سبک دکوراسیون مدرن را پیاده سازی کنید باید توجه داشته باشید که مهم ترین ویژگی سبک مدرن رنگ های ساده و خط های صاف و منظم است و هرچه فضا خلوت تر و ساده تر باشد با سبک مدرن تطابق بیشتری دارد. بهتر است بیشتر از شیشه و استیل و رنگ های سفید و نقره ای در فضا استفاده شود و هر چه وسایل صاف و صیقلی تر باشند این سبک جذابیت بیشتری خواهد داشت.

طراحی داخلی در تبریز دکوراسیون داخلی در تبریز

طراحی دکوراسیون داخلی با کامپیوتر

چنانچه تصمیم گرفته‌اید دکوراسیون خانه‌تان را تغییر دهید و نمی‌دانید چه لوازمی را در چه اندازه‌ای خریداری کنید یا حتی پس از خریداری لوازم یا اثاث‌کشی به منزل جدید نمی‌دانید چه چیدمانی برای آنها در نظر بگیرید، استفاده از این نرم‌افزار را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در چنین شرایطی می‌توانید براحتی نقشه منزل خود را به‌صورت کاملا ۳ بعدی طراحی کرده و با شبیه‌سازی اتاق‌ها نسبت به جانمایی وسایل و چیدمان آنها اقدام کنید. همچنین می‌توانید رنگ‌های مختلف کاغذ‌دیواری، فرش یا پارکت را از مجموعه مدل‌های آماده موجود در نرم‌افزار انتخاب کرده و به‌طور مجازی پیش‌نمایشی از آنها را در منزلتان مشاهده کنید.

تعرفه طراحی داخلی در تبریز

در این قسمت می خواهیم در مورد تعرفه های طراحی اولیه منزل صحبت کنیم. این تعرفه ها مربوط به طراحی بوده و شامل هزینه های مربوط به مواد و اجرا نمی باشد. ولی چرا قبل از اجرای طراحی دکوراسیون داخلی باید یک طراحی خوب را داشته باشید؟ زیرا در فراید طراحی با کامپیوتر شما می توانید هر نوع تغییری را ایجاد کرده و در نتیجه به طراح نهایی مورد تایید خودتان برسید. پس از آن می توانید دقیقا طراحی انجام شده را اجرا کرده و نتیجه نهایی مورد تایید شما خواهد بود.

طراحیتعرفه
طراحی داخلی کلاسیکمتری ۵۰ الی ۷۰ هزارتومان
طراحی داخلی نیمه کلاسیکمتری ۵۰ الی ۶۰ هزارتومان
طراحی داخلی مدرنمتری ۵۰ هزارتومان
طراحی مغازهمتری ۱۰۰ هزارتومان
طراحی داخلی آشپزخانه کلاسیکیک میلیون تومان
طراحی داخلی آشپزخانه نیمه کلاسیک و مدرن۷۰۰ هزارتومان
طراحی داخلی سرویس بهداشتی۴۰۰ هزارتومان

مدت زمان طراحی داخلی منزل

مدت زمان طراحی داخلی منزل با کامیپوتر حدود ۱۰ روز کار است.